Sepetim
cart
Ürün - 0,00 TL

Sepetinizde ürün yok.

Ara Toplam
0,00 TL

KURUMSAL

 

Günlük kullanıma yönelik yenilikçi ürünlerin önde gelen üreticisi Metem International BV olarak ileri teknoloji ürünlerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz edip onlar için doğru çözümleri oluşturarak kendimizi hayatı kolaylaştırmaya adadık. Heider markamız bünyesindeki ürün yelpazemizi el fenerleri, lisans gerektirmeyen iki yönlü telsizler, taşınabilir güç bankaları, akıllı bulut çözümleri, gece sürüş gözlükleri vb. daha birçok akıllı teknolojik ürünler oluşturmaktadır.

Hayatın her alanında işlerin daha etkili ve verimli bir şekilde çözümlenmesi için bu akıllı ürünlerden ilham alarak ’Life Engineered’ sloganımızın teminatını vermekten gurur duyuyoruz.

Hollanda Amsterdam’da yer alan merkezimiz hem Avrupa Birliği hem de dünyanın geri kalanına aynı anda hizmet vermektedir.

Kullanıcı dostu ürünlerimiz büyük bir özenle Almanya’da tasarlanmaktadır. Üretim tesislerimizin gerek ulusal gerekse yerel İş Kanunları ve yönetmelikleri ile uyumlu olması önceliğimizdir. Çevreye olan bağlılığımız ve sürdürülebilirliğe dair sözümüzün bir sonucu olarak ürünlerimizin çeşitli parçaları ve paketleri için maksimum seviyede geri dönüştürülebilen malzemeler kullanmaya özen gösteriyoruz.


İnanıyoruz ki dünyamız üzerindeki karbon ayak izlerini azaltırken değerlerimiz ile de yükselen bir şirket olacağız ve dünyamıza olumlu bir etki bırakacağız. Metem olarak sadece kim olduğumuzu belirleyen değil, arzu ettiğimiz küresel bir şirket olma yolunda bize yol gösterecek değerlerimize de kendimizi adamış bulunmaktayız.

Hayata dair kolaylıkları yaratırken her zaman en yüksek etik standartları uygulayarak ve sözlerimize sadık kalarak değerlerimize daima sahip çıkıyoruz. Sürekli kalite gelişimi ile birlikte tüm çalışanlarımızın iş becerilerini artırma yönünde ziyadesiyle yatırım yapmanın da gayreti içerisindeyiz.

En zorlu mücadeleleri üstlenerek uluslararası alanda başarı hikayemizin anlatılmasında pay sahibi olan yetkin çalışanlarımızın değerini ayrıca vurgulamak isteriz.

Güvenilir hizmet ağımız ile birlikte ürünlerimizi 119 farklı ülkedeki sayısız kurumsal ve bireysel müşterilere bugüne kadar başarıyla ulaştırdık. Yeniliğe olan tutkumuz, farklı çevrimiçi satış ortamlarında kuüresel planda dikkat çeken ve tüketici yönelimlerini şekillendiren ürünler oluşturmamızı sağlamıştır.

Ürünlerimizin tasarım, üretim ve destek birimlerindeki liderliğinden ve tüm bunların sonunda kanıtlanmış çözümlerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktan dolayı mutluyuz.

Kalite bilincine sahip müşterilerimizin gönül rahatlığıyla kullanabilecekleri ürünlerimiz rakipsiz iki yıllık garanti süresi ile sunulmaktadır.
‘Life Engineered’ sloganımızı deneyimlemeniz için sizi seçkin ürünlerimizi gönül rahatlığıyla kullanmaya davet ediyoruz.


 

Metem Teknoloji
Life Engineered

Our Brand